Rolniczak LAN Party 2020
etap OPEN - CS:GO, LoL & FIFA

HARMONOGRAM

21 marca 2020 (sobota) - Drabinka
09:00 - HOMiES vs dobry dzień
10:00 - You.esport vs FC Dziąsełka Skorzęcin
12:00 - Kule u nogi vs Dom Towarowy
13:00 - Passions Of Gaming vs Do mycia


22 marca 2020 (niedziela) - Drabinka
09:00 - Kora Maokaia vs BotJakZwykleFeeduje
10:00 - GBS KUSTOSZ JEST vs Nienawidze Szczeny
12:00 - JD Gaming vs FMYFajterzy
13:00 - Wieża z kości słoniowej vs AGT Esports


Drużyny zgłaszają się 30 minut przed wyznaczonym terminem meczu.
Niepełnoletni zawodnicy muszą mieć przy sobie podpisaną zgodę opiekuna prawnego na udział w turniejach.
Organizatorzy zapewniają kompletnie wyposażone stanowiska gamingowe. Zawodnicy, jeśli wyrażają potrzebę, mogą korzystać z własnych klawiatur, słuchawek, myszek oraz podkładek.

LAN odbędzie się w Zespole Szkół Agrotechnicznych w Słupsku, ul. Szczecińska 36, 76-200 Słupsk

Rundy kwalifikacyjne online:
Kwalifikacje CS:GO będą rozgrywane na serwerze FACEIT, kwalifikacje LoL będą rozgrywane za pośrednictwem PVP Center.
TURA 1: 15-16.02.2020 (zakończona)
TURA 2: 22.02.2020 (zakończona)
Najlepsze cztery drużyny z każdej tury zaprosimy na LANa (w sumie na LANie zagra 8 drużyn CS:GO i 8 drużyn LoL)



Rolniczak LAN Party 2020


I Turniej Klasy Powiatowej "Powiat słupski" - DIAMOND FOOTBALL LEAGUE - FIFA20

Counter-Strike: Global Offensive

Zakwalifikowane drużyny:

  1. You.esport - Normal (Mieścin), QLY_ (Chorzów), taxio (Czatkowy), monczysty (Tczew), __spartakus_ (Gniew), GetStronG (Polskie Gronowo)
  2. Kule u nogi - -KEEGAN- (Słupsk), daviiee (Słupsk), SaYixStajL (Postomino), wsN1 (Słupsk), Someqqqq (Słupsk)
  3. HOMiES - stolar (Warszawa), galbar (Tarczyn), raisonph (Łódź), kAMO (Toruń), n1nja (Elbląg), tit0 (Kraków)
  4. Passions Of Gaming - Ki11eRq (Gdańsk), IluminPL (Gdańsk), droX- (Wielka Brytania), Vulcano1337 (Wielka Brytania), _-_Jery_-_ (Poznań)
  5. Dom Towarowy - michat (Gdynia), lipa_benc (Gdynia), kubasek248 (Gdynia), ZauronPL (Sopot), Lipa69 (Gdynia), BYSTRZAK (Gdańsk)
  6. dobry dzień - smooho (Słupsk), BL4CK_CS (Niemcy), CvR (Słupsk), -AQQ- (Słupsk), Trele- (Słupsk)
  7. Do mycia - Sledziuu13 (Słupsk), sneyz (Słupsk), f-r-o-s-t-i (Słupsk), bobeczq (Słupsk), kioshima2766 (Słupsk), prz3mk1ng (Słupsk)
  8. FC Dziąsełka Skorzęcin - _dizzvy (Łódź), -MINTje (Łódź), DaVuHD (Opole), _qBk (Łódź), Very1 (Opole), v1istraliS (Nowe Miasto Lubawskie)

Niezakwalifikowane drużyny:

  1. Zajawa Team - NexxiuGODzik (Gdańsk), iappletv (Gdańsk), iSakitv (Gdańsk), NOYSNICE1G (Rawicz), KRISTOPHER1G (Gdańsk)
  2. SMC TEAM - BRN_Flamingu (Słupsk), xMatiQ (Słupsk), Kamil95 (Słupsk), Dynio11 (Słupsk), absolutPL (Siemianice), csgo_szosti (Słupsk)
  3. Emeryci - p4tr1KO (Słupsk), Elm4Xinio (Słupsk), kimkop87 (Słupsk), MaMaFull (Słupsk), EndrjuGOD (Mielno)
  4. Newgate - Chrisu00 (Słupsk), Volfy (Słupsk), WARIACIK12 (Słupsk), LaGGeRL33T (Słupsk), GooKy (Słupsk), X1N3f (Słupsk)
  5. kokosy - Quick_Mike (Słupsk), Czareqq (Słupsk), flaszkalacha (Słupsk), Jacqo1302 (Słupsk), OFAF (Słupsk), Smil33 (Słupsk)
  6. KSSK - AsskiN12 (Lubawa), W3L0S (Kisielice), pero1907 (Lubawa), rojaka12345 (Kisielice), IgooR- (Iława)
  7. Braindead - Midas019011 (Gdańsk), mesironaldo3 (Słupsk), lukix32 (Słupsk), ajg2k (Słupsk), Chanticore (Słupsk), Tweetooss (Słupsk)
  8. Nordis - grzybJ- (Racibórz), -Lisiu (Białogard Szczeciński), raFFo- (Ostrowia Mazowiecka), Mvrcelele (Kielce), Redzio (Zielona Góra), _robak- (Warszawa)
  9. pączusie arusia - iziadi (Słupsk), oskarowsky11 (Słupsk), KrolKondziu1 (Sławno), Skirkuu (Słupsk), JDZwisa (Kołczygłowy), Irekej (Kołczygłowy)
  10. Stiv Meble iSport - dejvo1 (Elbląg), klasyczna10 (Elbląg), Kukuryq (Elbląg), Giero_22 (Elbląg), kamilovv (Elbląg)
  11. Ekipa_Beton - FireXxX (Miastko), Kacpers883 (Miastko), FrozeniX (Miastko), matisiak (Miastko), xdMAT1 (Miastko), oriaszenko1 (Miastko)
  12. Argon Esports - blueee79 (Słupsk), KenjiToJa (Słupsk), Macixx_ (Słupsk), Szymsu (Słupsk), Elkacperrito (Słupsk), Lukimaster (Słupsk)
  13. Ekipawtogra - Mahannn (Słupsk), smutnażabaJPG (Słupsk), HeadShocik (Słupsk), tymsonn (Słupsk), Azin323 (Słupsk), Segent (Słupsk)
  14. Red Crew - Kacper03 (Mikołów), xRastaxx (Rokietnica), panxorini (Mikołów), SPawel69 (Mikołów), MadaMek (Mikołów)
  15. Hype e-sports - PittuS (Poznań), f0rcee (Warszawa), ZenOn2001 (Swarzędz), KeTjOwTM (Bielsko-Biała), bamek (Kutno), ILoveWolf (Gorzów Wielkopolski)
  16. EkipaToNosi - Get_SnakeS (Lębork), Dexter9393 (Słupca), Kodan0303 (Słupca), Pilar213 (Słupca), VVixus (Słupsk)
  17. leTTace - SneKu (Słupsk), renNder (Siemianice), Vomirak (Słupsk), MuZi0 (Słupsk), fanok (Buxtehude, Niemcy), Pain442 (Słupsk)
  18. Silent Revenge - Mamont639 (Bolesławice), _Quality1337 (Słupsk), SevengePawel (Słupsk), bruniacz_ (Słupsk), imwomen (Kobylnica)
  19. Vandals Clan - _FragZ_ (Darłowo), BLIALYY (Słupsk), Skylane-Q (Słupsk), KnradSsie (Postomino), Neoxik (Postomino), kornatx (Słupsk)
  20. PałacWyszedł - -krayZ (Warszawa), CANii- (Warszawa), Andyhombre (Warszawa), fafuss (Świnoujście), Kuuuubs_ (Warszawa), Kacperej (Liverpool, Wielka Brytania)
  21. StrikeZone - luceiko-_- (Warszawa), BdGlele (Osieczna), -NeQ- (Krośniewice), kuczi-iwnl- (Katowice), hades3dhd (Kietrz), Dagger_U (Ełk)
  22. Interside - Cyn3K (Słupsk), AdikSonnn (Kwakowo), suszi (Zimowiska), KsMiLoFFu (Słupsk), Lutero (Słupsk), domipro (Słupsk)
  23. Terminatorzy - okey (???), Hub1- (???), Kahax (???), 1111- (???), Kr0l_jakub (???)
  24. Grupa Zawodnicza - MrTroleczek (Praszka), Cortexd (Wąbrzeźno), EvilPro_EZ (Zgierz), SmokePhoenix (Zabrze), kaczuszkunia (Kraków)
  25. UST Squad - czraeggg (Słupsk), BespinPL01 (Słupsk), Alan95 (Słupsk), lozi14 (Słupsk), tymmek1 (Słupsk), zicoP (Słupsk)
  26. NoGravity - CzeCzaGoD (Inowrocław), najdzo- (Gniezno), czonradk1ng (Bydgoszcz), GawON_ (Legionowo), RijaLek (Wrocław), Montrox_CAT (Warszawa)
  27. NFZ - FalaXBenek (Piła), paffczynhehe (Piła), seweeek (Piła), m4jkeyL (Piła), Wok3k (Piła), QBYST (Piła)
  28. Naganiacze - KrzychuKadet (Budowo), LordXirtam (Motarzyno), Hildek (Szczecin), mraw (Motarzyno), wikoooo (Słupsk)
  29. STARPAK - Wacik105 (Słupsk), MrPagi27 (Słupsk), 1337MAKSSIM (Siemianice), barti06 (Słupsk), Skurson109 (Słupsk)
  30. TKAK - TKAK Sponsor (Słupsk), TKAK MIHI (Słupsk), TKAK MIKI (Słupsk), TKAK KRZYHU (Słupsk), TKAK PITER(Słupsk)
  31. Lurking Danger - ACHO02/F!KU (Sycewice), Yankie_G (Warszawa), LD5ceZar (Płoty), VerDon (Trzcianka), Speeder (Warszawa), Redashift (Toruń)
  32. N.O.J.A - zajaczek93 (Lipie), M3LONX_0 (Lipie), Viterror (Wrocław), Artur_95 (Lipie), karolgd1236 (Golub Dobrzyń), Mefedron1968 (Lipie)
  33. ShadowsEsports - Piotr19811 (Bochnia), Hullusziniak (Bochnia), Bartosz126 (Bochnia), Jankesso (Bochnia), DJvitus (Bochnia), MXS23 (Bochnia)
  34. nolan4doman - Hard2k_PL (Warszawa), Adasik0 (Chorzów), bvrtvS (Krotoszyn), Lajenisko (Aleksandrów Łódzki), CJ12345 (Olsztyn)
  35. Rebel Crew - N1Koo_ (Kraków), grama123 (Czarnków), szymbocik (Jastrzębie-Zdrój), dominik5371 (Leszno), HaRnAsIx (Radom), roznus (Niepołomicach)
  36. MiGHTYFiVE - maaki_ (Szczecin), Krissofsky (Szczecin), Damianofsky (Szczecin), Re5pectt (Swarzędz), frroxk1ng (Szczecin)
  37. Decode Gaming - PaTrI1 (Poznań), xSpensive (Gdynia), FazaGra (Wrocław), KirO (Gdańsk), sunwel12345 (Skierniewice), dashon-ok (Gdynia)
  38. KonfederacjaMIX - shirjo (Piaseczno), Skapi0ny (Wtelno), radek54321 (Krężnica Okrągła), SneekyHD (Wrocław), _BOMBUSZKA_ (Czerwionka-Leszczyny), Xoventi (Warszawa)
  39. 47 Chromosomów - Sh0xy-- (Myszków), SlooKych (Grodno, Białoruś), semajs (Opole), _GrzybeekS- (Trzebnica), RadziomenQ (Lipno), -Semtek (Wadowice)
  40. Wylewy - Frizihehe (Słupsk), flaxie- (Słupsk), Nolpolska (Słupsk), KoxTotalny (Słupsk), radosnyy (Słupsk)
  41. Clan Falcatio - Bonkulu (Bełchatów), b0nek (Łódź), Granex (Bełchatów), xmati226226 (Ostrów Wielkopolski), FuSioN (Łódź), fraglee (Augustynów)
  42. Bloko & FRiENDS - papikawgan (Szwecja), naiver (Szwecja), marcin126p (Szwecja), Bugaj2018 (???), kprr_ (Szwecja)
  43. Wuhan Five - glazeleq (Poznań), Szczota28 (Poznań), Grygsonovsky (Goleniów), lessFool (Warszawa), krystianserd (Warszawa), matty1906 (Sosnowiec)
  44. Wegeta Boars - TMG_WB (Warcino), Ku_Bek_123 (Warcino), Shakirson (Warcino), Majan34 (Warcino), CWE (Warcino)
  45. NMX TEAM - MeFiU2K17 (Krościenko n.D), GrypsRebel (Wieluń), foxinh0 (Wieluń), Limbusek (Turów), mtmt712712 (Wichów)
  46. InsiderZ - Kubacreed (Warszawa), MuchaStyle (Kraków), Atyrios (Bystra), Hsxx (Wrocław), Remi8 (Lublin)
  47. BESTIA.TEAM - Bartoszys (Słupsk), -jcB- (Słupsk), DanielGames (Słupsk), EasySmurf (Słupsk), Muuugiel (Słupsk)
  48. 14-200 Iława - wilem1234567 (Iława), Bielin07 (Iława), LegitACC1 (Iława), Mejkii (Iława), AveZzKocur (Iława)
  49. SKGCH - osowskielo (Chojnice), Kwadratowa (Sępólno Krajeńskie), dund (Chojnice), Sz3jki97 (Chojnice), Krisul (Chojnice), ON SAM NIE WIE(Chojnice)
  50. Ppsmta - krvlsiemek96 (Słupsk), lukikox (Słupsk), MasnyLuj (Słupsk), Aim22Lock (Słupsk), hoskov (Słupsk), Sitmanneq (Słupsk)
  51. Project Focus (EPFocus) - PasiaZ (Łódź), Dymator (Wrocław), MateuszZielu (Tuszyn), Sneaky990 (Kraków), Sebax89 (Międzyrzecze), XMichaUX (Malbork)
  52. Akataratatata - Sankiewiczov (Wąbrzeźno), firskoo (Dębowa Łąka), BaNdYtA_ (Wąbrzeźno), Wierzba357 (Wąbrzeźno), Roberto (Bolemin)
  53. OpioidOverdose - -sokolovski (Gdańsk), parkuz (Gdańsk), Figurski (Gdańsk), Traperroku (Gdańsk), Antroz (Gdańsk), Zuz0L (Gdańsk)
  54. Last Hope - Im_Okay_ (Słupsk), Oski734 (Słupsk), RazielOOO (Słupsk), Kwaczek (Słupsk), HESUSishere (Słupsk)
  55. JTCNW - Dzambo (Słupsk), KennyEZ (Słupsk), BiałyWąż (Słupsk), Wednesday (Słupsk), LaidtoRest (Słupsk), xmy (Słupsk)
  56. Boljer - fRuppz (Koszalin), maksior3k (Koszalin), Dejwidsson (Płock), drachU (Darłowo), exit (Koszalin)
  57. Impatient - NfreaQQ (Bydgoszcz), laczek123 (Bydgoszcz), _EuraS_ (Gorzów Wlkp.), exechehe (Bydgoszcz), Bot_Tob (Bydgoszcz)

League of Legends

Zakwalifikowane drużyny:

  1. GBS KUSTOSZ JEST - Kubideusz (Słupsk), Enzo0 (Słupsk), Ucziha Obitke (Słupsk), basic autism (Słupsk), B3ZiMi3nny (Słupsk), TH3 Br3JniaK (Słupsk)
  2. Wieża z kości słoniowej - Szef Kuba (Słupsk), Szef Paweł (Słupsk), Szef Miłosz (Słupsk), Szef Kacper (Słupsk), Szef Michał (Słupsk), Damczyn (Słupsk)
  3. Kora Maokaia - Michalinskii (Słupsk), Dimian (Słupsk), Bruhszko (Słupsk), mglistyy (Słupsk), 4262114 (Słupsk), Hawken17 (Słupsk)
  4. JD Gaming - SweetTopBeatch (Słupsk), PickyMan (Słupsk), TerazBezPerma (Słupsk), Sh1ryu (Słupsk), Blaskexd (Słupsk)
  5. Nienawidze Szczeny - Tiamare (Postomino), LilSzczerbix (Słupsk), Kid Βuu (Rzuszcze), nigdy diament (Słupsk), FNC Papito (Słupsk)
  6. FMYFajterzy - hibo6 (Słupsk), mrcinek99 (Słupsk), Béamer Boy (Słupsk), Jahusiloh (Słupsk), POLAND MOUNTAIN (Słupsk), k0ndziuing (Słupsk)
  7. BotJakZwykleFeeduje - RoamingSupport (Słupsk), Sheezy (Słupsk), knightblue3 (Słupsk), Te quiero Alice (Ustka), StudioGier Chuck (Słupsk), SwordOfUniverse (Ustka)
  8. AGT Esports - Hrabia Ameis (Słupsk), SZOK P. (Ustka), Adasiator (Ustka), sIob on my knob (Słupsk), PO PROSTU ERVK (Słupsk)

Niezakwalifikowane drużyny:

  1. Fairy Tail 7 - Black Lightning (Słupsk), quickly die ψ (Słupsk), Kïngred (Słupsk), Nanikos (Słupsk), nie uzyje czatu (Słupsk)
  2. JDN - KKamii (Wierzchocino), W0nski321 (Żelazo), HardxLoL (Słupsk), WesołaPomarańcza (Słupsk), KubaJump (Słupsk), MrR3E (Czysta)
  3. AirWaves - regikLegends (Słupsk), Minion Andrzej6 (Słupsk), 2m1b (Słupsk), Ricardi (Słupsk), hoccuspoccus (Słupsk), JJUPede (Słupsk)
  4. Ornn Był lepszy - Y0ungTrynkiewicz (Słupsk), Vabisko (Słupsk), BongoZongoPL (Słupsk), illah123 (Słupsk), Zukiyu (Słupsk)
  5. RogiJelenia - RÓG Wheelchair (Kobylnica), RÓG Ress (Ustka), Sjamanse (Słupsk), RÓG Rajdek (Ustka), RÓG Show (Ustka)
  6. MG Squad - KS Rumcajs (Słupsk), Kryha00 (Słupsk), Gëțşú (Słupsk), That Fantastic (Słupsk), YoungJanusz (Słupsk)
  7. Knights of Illusion - drianplay (Dębica), Mätiu (Warszawa), Nicooo (Dębica), G2 Mappa (Grajewo), Prawy Sandał (Dębica)
  8. Kancer Gaming - jaipikun (Gdynia), Cobaltowy (Słupsk), Give me (Słupsk), szacun007 (Słupsk), TytaniumDragon (Słupsk)
  9. Pathetic Botlane - PSZYBYRZ (Słupsk), GIEDRI (Słupsk), Matye (Słupsk), Issante (Słupsk), Stand United (Słupsk)
  10. Electric Force - YamatoFakerSmurf (Słupsk), Sebastianeq134 (Słupsk), nie gram w lige (Słupsk), Fan Belmonda (Słupsk), Javoreqq (Słupsk), Siqqqqo (Słupsk)
  11. Moja pasja konie - Kaspini (Słupsk), I2yder (Słupsk), Juni (Słupsk), KhalifaDog (Słupsk), zelekowyy (Słupsk), Sathés v2 (Słupsk)
  12. Golem Gaming - 03Qbuś (Słupsk), Matiraj (Słupsk), 1092832 (Słupsk), ßŮΠΠΫ ŘIVΞΠ (Słupsk), Amumu OnlyFriend (Słupsk)
  13. STC Gaming - STC Damon (Starachowice), Tomashsky (Starachowice), BzyMu (Starachowice), Bear zZz (Starachowice), boXXer (Starachowice)
  14. EkipaBetonV2 - Dajpopaczyć (Miastko), Kornel2311 (Miastko), rafi976 (Miastko), NRB Cybul (Miastko), LemanLove (Miastko)
  15. Emerytowani - Mαγσr (Słupsk), Zereeef (Słupsk), m0rdeczka (Słupsk), BruceLeeReformed (Słupsk), Sir Wales (Słupsk)
  16. ωhite powder - Safari Khan (Sławno), Zawiść (Sławno), Lvcky Lvke (Rusko), Diobran (Sławno), High Noon ADC (Sławno), Dzamor (Sławno)
  17. Porusie Pawła II - Sug147 (Słupsk), suszeq (Słupsk), Xemiy20 (Słupsk), MarkoMagda (Słupsk), Delereg (Słupsk), Catholic Boar
  18. Zbieracze Agrestu - VipAronPol (Poznań), VayLee (Poznań), Maphew (Poznań), Orzeu (Poznań), xDarleks (Poznań)
  19. Diss to Ziomal - nie banuj pls (Słupsk), Ciasny Dawid (Słupsk), prowojkox1 (Słupsk), (Słupsk), Snoppy13 (Słupsk), Xerath Leader (Słupsk)
  20. Generacja X - Msciwuj (Słupsk), Aleksanderwa (Słupsk), BercikPL122 (Słupsk), Bykherinio (Słupsk), PandaVerse7 (Słupsk)
  21. EatenCrew420 - Grabciu69 (Warcino), MynoPL (Warcino), CzarnyOrzelPL (Warcino), Deliphia (Warcino), BadTargaryen (Warcino)
  22. Blancior Gancior Esport Team - 567197 (Słupsk), Ţhugger (Słupsk), szynkokiller (Słupsk), GIGA PAJAC (Słupsk), Lysiewicz (Słupsk), PTS digitalteam (Warszkowo)
  23. Drużyna Actimela - Z4BuZa16 (Słupsk), IG Crips (Słupsk), SwaGGyP (Słupsk), XStearmingx (Słupsk), Łysy Genk PL (Słupsk)
  24. AvalonTeam - TheLogaxPL (Słupsk), Spayro05 (Słupsk), ZbieraczBurz (Słupsk), kkamil1213 (Słupsk), FireDarkWolf (Słupsk)
  25. Pertussis - ikazolo (Sławno), SQUEVZY (Słupsk), kidsdrownsilent (Ustka), DominikPynio (Jarosławiec), Hugolele (Słupsk)
  26. Chłopaki Do Wzięcia - master joo (Suwałki), Iro o Aisuru (Jastrzębie-Zdrój), Banianiastyy (Częstochowa), DishwasherSlayer (Lipno), Anysh (Gdańsk), lolkorag (Nowa Wieś)
  27. JAZDA - Czortu (Słupsk), Potężny Garnuch (Szczecin), xkrespox (Szczecin), g2 twój stary (Kobylnica), dziki maciek (Słupsk)
  28. Magic Bubble - KillStealer12 (Sławno), GauchoRonaldinho (Sławno), SzumiJEEZ (Słupsk), wiko06 (Sławno), Najkub (Sławno), kxkxkxsledziu (Sławno)
  29. Dyskryminacja ornna - Krab Józeff (Słupsk), Hentai Šenpai (Słupsk), Krab Piotrek (Słupsk), ΡΛMΛβI (Słupsk), bzozek (Słupsk), kacpertoja1509 (Darżyno)
  30. W imię zasad - T0czek (Poznań), Zafirr (Koszalin), Joutarou (Koszalin), Seberecok (Koszalin), 0ne more wave (Koszalin)
  31. Chudzielce Grubasa - Hullimash (Słupsk), Banzzai (Słupsk), Bazarq (Potęgowo), Klawik (Słupsk), to ten fizz (Słupsk)
  32. Ale D00jce - Shrimphead (Słupsk), Nezguel (Słupsk), Marrowena (Słupsk), Michalel Hell (Strzelinko), Sarkall (Słupsk)
  33. Mario Pudzian - Vernuss (Sopot), Cwel Koz (Gdańsk), ŻÓÓÓŁTA MORDAAAA (Sopot), PO PROSTU OLVF (Słupsk), Hooakeey (Gdynia)
  34. Dziąsełka Skorzęcin LOL - Kubtrix_ (Łódź), Wrobel_ (Łódź), KaVax (Pabianice), KrowiNN_ (Toruń), Karpik_27 (Łódź)