E-sportowe Mistrzostwa Szkół Podstawowych Powiatu Słupskiego
Rolniczak LAN Party 2020

Zapraszamy szkoły podstawowe do udziału w E-sportowych Mistrzostwach Szkół Podstawowych Powiatu Słupskiego!
Turnieje będą się odbywać w Zespole Szkół Agrotechnicznych w Słupsku, ul. Szczecińska 36 (Technikum nr 6).


HARMONOGRAM

23 marca 2020 (poniedziałek) - Drabinka
09:00 - Szkoła Podstawowa nr 8 w Słupsku vs Zespół Szkół w Damnicy
10:00 - Szkoła Podstawowa w Potęgowie vs Szkoła Podstawowa nr 4 w Słupsku
12:00 - Szkoła Podstawowa nr 1 w Ustce vs Zespół Szkół w Kępicach
13:00 - Szkoła Podstawowa nr 2 w Słupsku (team a) vs Szkoła Podstawowa nr 2 w Słupsku (team b)

24 marca 2020 (wtorek) - Drabinka
9:00-12:00 - finały
12:00 - Szkoła Podstawowa nr 10 w Słupsku vs Szkoła Podstawowa w Potęgowie - mecz towarzyski LoL

Uwaga: w dniu turnieju każdy gracz zobowiązany jest okazać legitymację szkolną oraz podpisaną zgodę rodziców.
Organizatorzy zapewniają kompletnie wyposażone stanowiska gamingowe. Zawodnicy, jeśli wyrażają potrzebę, mogą korzystać z własnych klawiatur, słuchawek, myszek oraz podkładek.



Dołączajcie do wydarzenia na Facebooku: https://www.facebook.com/events/557643734998509/.

Zapisane drużyny:

1. Szkoła Podstawowa nr 1 im. kpt. Leonida Teligi w Ustce
skład: Milek, Marchelloo, What's up?, Kitsus, Paleta, Kacky

2. Szkoła Podstawowa nr 8 im. Żołnierzy Armii Krajowej w Słupsku
skład: Tastas, Viśnia, kakeusz365, wasi., ryskn, _KAJAK_

3. Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 4 im. Gustawa Morcinka w Słupsku
skład: blueee, K3nji_, Macixx, Flyp1, Lukimaster785, AX800$Connor$rA9

4. Zespół Szkół w Kępicach
skład: Kondziuu, YoungWodzu, Voxennn btw., Pesiuuu_, Najek, MrKacpur

5. Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Potęgowie
skład: alfredo, Hans Klocc, zuek, Orz3ch, Ferdek, Stalinson

6a. Szkoła Podstawowa nr 2 im. Tadeusza Kościuszki w Słupsku
skład: frizilol, SWELTYMON ORIGINAL, ★Youshko★, KS Kuruko, WAK_88

6b. Szkoła Podstawowa nr 2 im. Tadeusza Kościuszki w Słupsku
skład: B1ABA3K, XKsantiX, Fast SnowMan, CIAPAK123, Imperial_, PIESEL893

7. Zespół Szkolno-Przedszkolny w Redzikowie
skład: LA beźimienny, Apuu, 4nTq, Kaveckyyy, Octoplus, M0c1u

8. Zespół Szkół w Damnicy
skład: mirekgr2005, anime hunter, craZek, 0__OskareQ__0, janeszeqq

9. Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 10 im. Polonii w Słupsku
skład: regiklegends, hoccuspoccus, 2m1b, Minion Andrzej6, Ricardi, JJUPede

10. Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Potęgowie
skład: KacperToja1509, Kolendaaa, Herex15, PolskaCebula323, H4ckedByGh0st, Polopa123Boski