Counter Strike: Global Offensive

ETAP #SP/GIM
(wyłącznie dla uczniów szkół podstawowych kl.6-7 oraz gimnazjów z regionu słupskiego)

24-25 marca 2018 - Counter Strike: Global Offensive
Zakwalifikowane drużyny:

  • Klan Dark Venom Slupsk - Xmy, xkubahx, Someq, Fly, mesheer
  • BrainDead - Lukix, Tweetoss, Alonek, PTK, Chanti
  • B R I G H T P O W E R - Ślimaq, Czareq, Quick_mike, Jacqoo, Ci$ek
  • Somsiady Janusza - dav1=], KEEGAN;, SaYix, RoadBlack, buki
  • Massive Mastery - 8 - Maciuś, lmao, Connor, ✪Qamil, Bambur
  • BLACK&SQUAD - RuDy, Papa Stary, Kreto, Hamiś, IBIS
  • ☆Skillss^Boyss☆ - FeJMek, CzaruS, JUN1OR, SmiLe, bufu
  • Derankers - ♛ Oliver ♛, Kefir, Dominicco, MniCH, Smrodzix
  • UNRANKED - RecRoT, SeLeCT, N3TR1X, Brejniak, Enzo
  • EndGG! - tWiST, Lumino, Adasiolele, Ostry, DX
  • Bandicam - regik, SMC, Veno_x, Filip, Lemo
  • Fade clan - Strzała, _JaNeK_, Headshot, HEAD HUNTER, Mati13231
  • Rybki Rybickiego - Wojtyła, Gouda, igor to ziomal, oski_alex02, Sarwin
  • eXpeG Team - FragZ, NeoX, DeMoo, Kojot, Tipler
  • BOARS ESPORT - DzikUUU, r3d :], DaMiX <3, Wujek Stalin, venquu
  • 43214321 - Gorący Delfin, Antich, MICHU997, No name, Picky Man
  • Emporio Gaming - FRIZI, Flaxie, T!k3r, BananeQ, M4nr0Kx
  • Die4Me - Alaneq, Białeq, Dotyk Proboszcza, Somsiad, NaNo

  • mecz 01 - godz. 08:30 Massive Mastery - 8 vs. EndGG!
  • mecz 09 - godz. 09:40 Die4Me vs. wygrany 01.
  • mecz 02 - godz. 10:50 Rybki Rybickiego vs. Derankers
  • mecz 10 - godz. 12:00 Bandicam vs. wygrany 02.
  • mecz 03 - godz. 13:10 UNRANKED vs. BLACK&SQUAD
  • mecz 04 - godz. 14:20 Klan Dark Venom Słupsk vs. Somsiady Janusza
  • mecz 05 - godz. 15:30 ☆Skillss^Boyss☆ vs. B R I G H T P O W E R
  • mecz 06 - godz. 16:40 Emporio Gaming vs. 43214321
  • mecz 07 - godz. 17:50 BOARS ESPORT vs. Fade clan
  • mecz 08 - godz. 19:00 BrainDead vs. eXpeG Team

24.03.2018 - SOBOTA
nr meczu godzina
1 08:30
2 10:50
3 13:10
4 14:20
5 15:30
6 16:40
7 17:50
8 19:00
9 09:40
10 12:00
25.03.2018 - NIEDZIELA
11 09:00
12 10:15
13 11:30
14 12:45
15 14:00
16 15:15
mecz o 3 miejsce 16:30
17 17:45 - BO3

DRABINKA TURNIEJOWA ETAP #SP/GIM

REGULAMIN CS:GO ETAP #SP/GIM

ZGODA RODZICA/OPIEKUNA (DO DRUKU)


ETAP #TECHNIKUM6
(wyłącznie dla uczniów Zespołu Szkół Agrotechnicznych w Słupsku)

22-23 marca 2018 - Counter Strike: Global Offensive
Zakwalifikowane drużyny:

  • ANTIHYPE - sharkzy, Goldix, Ostry, ExistenZ, foresky
  • Rolniczak Team - Kristofff, Mraw, Jcb, SVD, Alaariii
  • StillExist✯ - Freshu, Shizzer, Musiał, Nasidek, Andrew
  • AnGaTe - MIELO, Luxor, Elm1x, Amadeush, Ferguson
  • Pompel i Przyjaciele - Pompel, MOVEMENT, Wiolka, Wender, BartoszeG
  • Interside - CineK, AdikSon, ksMiLoFF, Sushi, BatChat
  • StillExist Academy - Luqx, Fredu, TensoR, NyGGun, SyjiN
  • Beetroots.Pro - Xirtam_7, MAG1SKBOOM, AizderF, Mazooo, Kitaz
  • Dziki Janusza - Alapenio, S1lent, Abcd, crazy rabbit, Zimny
  • DarkSide - c3llsicc, Fix, Aveex, Kacperixx, Omega
22.03.2018 - CZWARTEK
nr meczu godzina
1 08:00
2 10:20
3 12:40
4 13:50
5 09:10
6 11:30
23.03.2018 - PIĄTEK
7 08:00
8 09:10
mecz o 3 miejsce 10:20
9 11:30 - BO3

DRABINKA TURNIEJOWA ETAP #TECHNIKUM6

REGULAMIN CS:GO ETAP #TECHNIKUM6

ORGANIZATORZY

Bądź na bieżąco, śledź nas na fejsie