Rolniczak LAN Party - League of Legends





ETAP #SP/GIM
(wyłącznie dla uczniów szkół podstawowych kl.6-7 oraz gimnazjów z regionu słupskiego)

24-25 marca 2018 - League of Legends
lista zakwalifikowanych drużyn:

  • Baby Same Przyjdą - molak99, Paweon, DT FaceLess, Draenei, Peunat Butt3r
  • ByleDoDwudziestej - prov3vkmPL, Lipiec Sierpień, medokin123, Pr3datorR3, PizMak2302
  • Pogchamp - mistermoxo, RIOT Xraon, shakandpat, StalkerXDLOL, MasterXrey
  • Team Rakieta - Trymexpll, Wilkos521, Dyju421, adxmaster, Khalifa Dog
  • BotJakZwykleFeeduje - Astrofizyk6000, An0niman, Sheezy, Typ1cal Ma1n, blysk20
  • FFajterzy - BOBER2SEBA2BOBER, Hibo6, xTurzynx, Hi Im R3Du, Seven2k
  • 20th Surrender - MrPancake04, WiKiX2002, tom0lly7, TytaniumDragon, kubi999
  • Kremówki Z Noxusu - k0ndziuing, Xsarix123, hushus27, Mopsik1337, Botek stopek, holomi
  • Żołnierze Przeklęci - Mrocznypl3, hagk, Wolw123, KrychaQ123, Z4BuZa16
  • UK Sharingan - Minion Andrzej6, Spayro05, SZBGD, Kwaczu, Fryginho
  • Wooden Gaming - Swinkowski, Lee scripts, Antich Gigant, Sramdozlewu0192, xReaperOfSoulx
  • JUK - YoungJanusz, PROVIkappa, Akcja, Liscchane, MrKovu
  • TEAM MEFEDRON - brutal2306, Shinu123, Diiabloo, B3ZiMi3nny, Miki2633
  • Shaking Future - Janusz Budownicz, Rower Miejski, 420ReedIT, OskiKoxek, BercikPL122
  • Kropelki Darka - NarglizaN, 400 HOOK IT, KrupkiKacpro, Bandog108, SQUEVZY
  • mecz 01 - godz. 08:30 Shaking Future vs. TEAM MEFEDRON
  • mecz 08 - godz. 09:40 BotJakZwykleFeeduje vs. wygrany 1.
  • mecz 02 - godz. 10:50 UK Sharingan vs. Team Rakieta
  • mecz 03 - godz. 12:00 20th Surrender vs. Żołnierze Przeklęci
  • mecz 09 - godz. 13:10 wygrany 2. vs. wygrany 3.
  • mecz 04 - godz. 14:20 Pogchamp vs. Baby Same Przyjdą
  • mecz 06 - godz. 15:30 JUK vs. Kropelki Darka
  • mecz 07 - godz. 16:40 Kremówki Z Noxusu vs. FFajterzy
  • mecz 05 - godz. 17:50 Wooden Gaming vs. ByleDoDwudziestej
  • mecz 10 - godz. 19:00 wygrany 4. vs. wygrany 5.
24.03.2018 - SOBOTA
nr meczu godzina
1 08:30
2 10:50
3 12:00
4 14:20
5 17:50
6 15:30
7 16:40
8 9:40
9 13:10
10 19:00
25.03.2018 - NIEDZIELA
11 09:00
12 10:10
13 11:20
mecz o 3 miejsce 12:30
14 13:40 - BO3

DRABINKA LOL ETAP ETAP #SP/GIM

REJESTRACJA GRACZA - EVENT RIOT GAMES ETAP #SP/GIM

REGULAMIN LOL ETAP #SP/GIM

ZGODA RODZICA/OPIEKUNA (DO DRUKU)


ETAP #TECHNIKUM6
(wyłącznie dla uczniów Zespołu Szkół Agrotechnicznych w Słupsku)

22-23 marca 2018 - League of Legends
Zakwalifikowane drużyny:

  • Fenomenalni gracze - Michalinskii, ProVoG00, bogu tbh, Kakaszi II, Machel14
  • Kretowisko - Bojow99, Pryngus, MasterV1999, adrfterask, Disclaim
  • Digital Mind - Léasyy, just Goat, just Pucek, Dufa2, RanDeWuu
  • Wesoła Drużyna - lolitkä, C137 Madwae, Flosie, H2BL Nèsàgè, CwaniakPiotr
  • Betlejemska Zagłada - Grube Wsparcie, BALTAZARR11, Marcelp8402, egzekutor12, MoNekxPompa
  • Call Me Papaj - 0 G e T s U 0, MarkoMagda, Delereg, 0 H a D e S 0, HLQ Gloox
  • Team Walikokoski - KS Rumcajs, Kryha_00, PAWEŁXKENIG, Dżolo Bambolo, SKT T1 Grzesio
  • Gucci Gang - Young Badyl, DogdeMyHook, JD Mi Chan, JD Bartuś 200iq, Trippie14
  • Sieeeeemanko - Domin00777, LeShczuuk, Rev0Lutions, gnizelle, mastervil
22.03.2018 - CZWARTEK
nr meczu godzina
1 08:00
2 10:30
3 11:40
4 12:50
5 09:10
23.03.2018 - PIĄTEK
6 08:00
7 09:10
mecz o 3 miejsce 10:20
8 11:30 - BO3

DRABINKA LOL ETAP #TECHNIKUM6

REJESTRACJA GRACZA - EVENT RIOT GAMES ETAP #TECHNIKUM6

REGULAMIN LOL ETAP #TECHNIKUM6

ORGANIZATORZY

Bądź na bieżąco, śledź nas na fejsie