Współpraca

Nasza społeczność graczy to uczniowie i nauczyciele kierunków technik informatyk oraz technik programista z Zespołu Szkół Agrotechnicznych w Słupsku. Organizujemy wszelkiego rodzaju eventy związane z gamingiem, sprzętem komputerowym, programowaniem i szeroko pojętą informatyką. Lubimy brać udział w imprezach dla graczy, wycieczkach tematycznych związanych z informatyką, targach komputerowych, spotykać ciekawych ludzi z branży, rywalizować w turniejach i konkursach.
Cała nasza działalność opiera się na wolontariacie i współpracy z partnerami (non-profit). Dysponujemy miejscem (sala gimnastyczna, nowoczesny gaming room, 5 pracowni komputerowych) oraz sztabem oddanych uczniów - przyszłych informatyków i programistów (młodzież w wieku od 15 do 20 lat).

Chętnie podejmujemy wyzwania, organizujemy eventy, pracujemy jako wolontariusze, uczestniczymy w wydarzeniach, wyjazdach, wycieczkach, uczymy się nowych rzeczy. Jeśli mają Państwo dla nas propozycje współpracy, zaproszenie na wydarzenie, ofertę wolontariatu, sponsoring nagród eventowych oraz wszelkie inne pomysły to zapraszamy do kontaktu.

Comicon 2019

Warsaw Comic Con 2019

Jako wolontariusze, wspieraliśmy organizatorów największego konwentu popkultury w Polsce - Warsaw Comic Con.

Gaming room

Gaming Room

Posiadamy własny Gaming Room - nowoczesne pomieszczenie, w którym trenujemy i przeprowadzamy eventy.

Gdynia

Gdynia Game Festival 2015

Pomagaliśmy w przygotowaniu i przeprowadzeniu GDYNIA GAME FESTIVAL 2015.

Asplex Wrocław

Wizyta w Asplex

Byliśmy w Asplex - jednym z najnowocześniejszych centrów serwisowo-logistycznych w EMEA.